CATALOGUS 18e DEBUTANTENWEDSTRIJD 05-06-2022

 

 

18e Debutantenwedstrijd
05-06-2022



 

    Wij heten iedereen van harte welkom op deze 18e Debutantenwedstrijd 2022,
    welk nu toch weer gelukkig kan plaatsvinden na 2 jaar!

    Hopen op een gezellige, sportieve en zonnige dag!                     

    Dank aan alle sponsors en medewerkers die het mogelijk maken deze wedstrijd   
    te organiseren.  
    Heel veel plezier en succes voor iedereen, zeker voor de deelnemers waarvoor
    het hun allereerste wedstrijd is!!
    

    Enkele huishoudelijke regels:

-        de honden kunnen worden uitgelaten zowel links als rechts op de
groenstrook langs de vaart.

         Als je het terrein KC Pampus verlaat, links de weg op (hier GEEN honden 
         uitlaten), loop je richting vaart.

     -   bij een ongelukje van de hond op het veld s.v.p.opruimen

     -   aan de zijkant van de kantine is een waterkraan voor de honden

     -   in de kantine is verkoop van koffie/ thee/ broodjes/snacks enz.   
     -   er zijn voldoende afvalzakken aanwezig, houd het terrein schoon

-        honden buiten de ring aangelijnd houden

-        bij de wedstrijdleiding zijn telefoonnummers bekend van dienstdoende huisarts en dierenarts

-        uw aanwezigheid en deelname aan de wedstrijd zijn op eigen risico

-        uitslagen van de gelopen parkoersen worden opgehangen op het raam kantine.

-        de parkeerplaats van de auto’s is niet bewaakt, sluit uw auto goed af en laat geen waardevolle spullen erin (ook zeker geen honden bij warm weer!)

-        let op bij het verlaten van het terrein dat er geen tentharingen of ander vuil op ’t veld achterblijven!      

-        Voor eventuele vragen kun je terecht bij Susan Rekveld  (wedstrijdleiding 
06-44390984)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIJZEN!

Uitslagen worden opgehangen bij de kantine!
(Prijsuitreiking verwacht rond 17.00 uur, onder voorbehoud)

 

Klasse

Spel

Vast Parkoers

Jumping

 Debutanten
small/medium

6

 

6

6

Debutanten intermediate/large

7

7

7

1e graad
small/medium

2

 

2

2

1e graad
intermediate/large

2

2

2

Open klasse
small/medium

2

2

2

Open klasse
intermediate/large

2

2

2

Veteranen
small/medium

2

 

2

2

Veteranen
intermediate/large

2

2

2

 


Alle 1e plaats van het Vast Parkoers extra als prijs:

2 x vrijkaartjes Dierenpark Amersfoort t.w.v. €  52,00!!

 

 

                                      Te Koop
         
Shirts van Nationale en Internationale Evenementen/
                       Wereldkampioenschappen/ Wedstrijden                   

In de loop van al mijn agility-jaren heb ik aardig wat shirts verzameld,
deze bied ik nu te koop aan ad € 5,00/ stuk
Deze kan je bekijken/kopen bij de stand van Jan van Driel
(kan contant maar ook per pin betaald worden)

 

Opbrengst komt tgv Para-agility team Nederland welk naar het WK gaat in Italie van 18 t/m 21 augustus 2022!

 

 

 

Tevens zullen er prachtige actiefoto’s en (indien gewenst)  portret-foto’s van de honden gemaakt worden door :
Cees van Hoogdalem!
 Deze kan je na de wedstrijd bekijken/bestellen via zijn website:
www.ceesvanhoogdalemfotografie.nl
Na de wedstrijd ontvang je via email/Facebook een link naar de foto’s.

 

 

 

 

 

 

 LOTERIJ!!
5 lootjes voor € 5,00
(worden op ’t veld verkocht door Susan)

betalen met CONTANT GELD/
eventueel via TIKKIE
)

op elke 5 lootjes gegarandeerd 
3 of 4 ( soms 5 )  prijzen!!!

 

Extra Hoofdprijs:

Philips

Koffiemachine
L’OR Barista (LM9012)
( twv  90,00 )



 

en nog vele mooie andere prijzen!
De allerlaatste loterij…meer dan 700 prijsjes ;-)

Prijzen ophalen s’middags in kantine
( wordt omgeroepen vanaf hoe laat)

 

 

 

 

 

 

 

 

VELDINDELING

                   
   

tenten deelnemers

 

tenten deelnemers

   
                   
 

 

 

 

 

         
 

 

geen tenten plaatsen

         
 

 

               
 

 

 

 

 

   

tenten

   

tenten

 

 

             
 

 

 

 

 

   

deelnemers

 
 

geen

 

RING 1

tent

         
 

 

 

Open

 

         
 

 

 

1e Graad

           
 

 

 

Veteranen

 

         
 

 

   

 

 

geen tenten plaatsen

 

 
 

tenten

auto Favoriet

       

 

tenten

 

 

       

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

RING 3

 

 

 

deelnemers

 

 

     

 

 

geen 

 
 

 

 

 

 

 

EURORACE

 

deelnemers

 

plaatsen

 

RING 2

tent

 

 

 

tenten

 
 

 

 

Debutanten

 

 

 

 

 

 
 

 

 

     

 

 

plaatsen

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

   

 

     

 

 
 

 

geen tenten plaatsen

 

geen tenten plaatsen

 

 
 

 

               
 

 

 

 

 

         
                   
                   
   

geluid/muziek

     

tenten

deelnemers

   

 

 

           
                   
                   
 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

Kantine

 

Terras

 

Verkoopstand

 

   
 

 

   

 

 

 

 

   
 

 

   

Prijs-

 

Jan v Driel

 

   
 

SECRETARIAAT

 

uitreiking

 

Dierenbenodigheden

 

   
 

s'morgens

 

 

 

 

 

   
 

startnummers ophalen

 

 

 

 

   
 

s'middags loterij ophalen

 

 

 

 

   
                   
                   
 

entree terrein

             
 

 

 

 

           
                   

 

 

 

 

RING 1

 

Klasse: OPEN- 
             1e GRAAD
              VETERANEN       

 Keurmeesters: Mary Kerssen en Ina Mittemeijer

 

 

 

 

 

 

 

SPEL

9.00

VERKENNEN OPEN klasse: small/medium/intermediate/large

9.10

Start OPEN small

 

Start OPEN medium

 

Start OPEN intermediate

 

Start OPEN large

9.30

OMBOUWEN 1e GRAAD klasse

9.40 

VERKENNEN 1E GRAAD small/medium/ intermediate/ large

9.50

Start 1e GRAAD small

 

Start 1e GRAAD medium

 

Start 1e GRAAD intermediate

 

Start 1e GRAAD large

10.30

OMBOUWEN VETERANEN klasse

10.40

VERKENNEN VETERANEN small/medium/intermediate/large

10.50

Start VETERANEN small

 

Start VETERANEN medium

 

Start VETERANEN intermediate

 

Start VETERANEN large

 

 

 

AGILITY PARKOERS (VP)

11.10

OMBOUWEN  OPEN klasse

11.20

VERKENNEN OPEN small/medium/intermediate/large

11.30

Start OPEN small

 

Start OPEN medium

 

Start OPEN intermediate

 

Start OPEN large

11.50

OMBOUWEN  1e GRAAD klasse

12.00

VERKENNEN 1e GRAAD small/medium/intermediate/large

12.10

Start 1e GRAAD small

 

Start 1e GRAAD medium

 

Start 1e GRAAD intermediate

 

Start 1e GRAAD large

12.50

OMBOUWEN VETERANEN klasse

 

 

 

13.00

VERKENNEN VETERANEN small/medium/intermediate/large

tot 13.30

LUNCH-PAUZE RINGMEDEWERKERS

13.30

Start VETERANEN small

 

Start VETERANEN medium

 

Start VETERANEN intermediate

 

Start VETERANEN large

 

 

 

JUMPING

13.50

OMBOUWEN OPEN klasse

14.00

VERKENNEN OPEN small/medium/intermediate/large

14.10

Start OPEN small

 

Start OPEN medium

 

Start OPEN intermediate

 

Start OPEN large

14.30

OMBOUWEN 1e GRAAD klasse

14.40

VERKENNEN 1e GRAAD small/medium/intermediate/large

14.50

Start 1e GRAAD small

 

Start 1e GRAAD medium

 

Start 1e GRAAD intermediate

 

Start 1e GRAAD large

15.25

OMBOUWEN VETERANEN klasse

15.35

VERKENNEN VETERANEN small/medium/intermediate/large

15.45

Start VETERANEN small

 

Start VETERANEN medium

 

Start VETERANEN intermediate

 

Start VETERANEN large

 

 

Alle tijden onder voorbehoud!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RING 2

 

Klasse: DEBUTANTEN

 Keurmeesters: Audrey Derkx en Peter van den Brink

 

 

 

 

 

 

 

SPEL

9.00

VERKENNEN DEBUTANTEN small en medium

9.10

Start DEBUTANTEN small

 

Start DEBUTANTEN medium

10.00

VERKENNEN DEBUTANTEN intermediate en large

10.10

Start DEBUTANTEN intermediate

 

Start DEBUTANTEN large

 

 

 

AGILITY PARKOERS (VP)

11.15

OMBOUWEN DEBUTANTEN

11.30

VERKENNEN DEBUTANTEN small en medium

11.40

Start DEBUTANTEN small

 

Start DEBUTANTEN medium

12.30 tot

VERKENNEN DEBUTANTEN  intermediate en large

13.00

LUNCH -PAUZE RINGMEDEWERKERS

13.00

Start DEBUTANTEN intermediate

 

Start DEBUTANTEN large

 

 

 

JUMPING

14.15

OMBOUWEN DEBUTANTEN

14.30

VERKENNEN DEBUTANTEN small en medium

14.40

Start DEBUTANTEN small

 

Start DEBUTANTEN medium

15.30

VERKENNEN DEBUTANTEN  intermediate en large

15.40

Start DEBUTANTEN intermediate

 

Start DEBUTANTEN large

 

 

Alle tijden onder voorbehoud!

 

 

 

 

 

 

 

RING 3

             
                 

EURORACE

             
                 

Extra parkoersje te lopen tegen betaling van € 2,00 contant bij Ring

                 

Keurmeester: John van Stroe

         
                 

Klasse: DEBUTANTEN- 1e GRAAD- OPEN- VETERANEN

   
                 

Wisselend qua categorie wordt gelopen
(alle klassen samengevoegd):

         
                 

Small en Medium
Springhoogte 20 cm

     
                 

Intermediate en Large
Springhoogte 40 cm

     
                 

1x PRIJS voor allersnelste en foutloos:

       

2 vrijkaartjes Dierenpark Amersfoort!!

       
                 

Opbrengst Eurorace voor Nederlands Para Team,

     

welk gaat naar  het PAWC Wereldkampioenschap in Italie  augustus 2022!

                 

Beschrijving: D:\DATA PARTITIE\DEBUTANTENWEDSTRIJD 2022\LIJSTEN 2022\EURORACE parkoers.JPG

       
                 

 

 

STARTLIJSTEN

 

DEBUTANTEN

 

 

small

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

1

Lege, Linda de

Fae

2

Jongma, Meino

Fhyne

3

Harskamp, Anja

Simba

4

Alta, Nina

Indy

5

Notenboom, Annemiek

Jolly Jumper

6

Visser, Rene

Kaya

7

Heuvel, Marieke van den

Lexi

8

Wold, Erna

Leya

9

Schrama, Denise

Louie

10

Kinkel, Tharischa

Milly

11

Douwma, Chantal

Misty

12

Rijser, Simone

Nala

13

Pauwels, Jopie

Ollie

14

Burger, Nicole

Piran

15

Sondergaard, Cathrine

Qira

16

Rijkers, Marjolein

Rakker

17

Rouw, Marion de

Suus

18

Nagel, Chris

Teddy

19

Balfoort, Esther

Teun

20

Terwel, Tara

Turbo

21

Harskamp, Paula

Zazu

22

Jongma, Meino

Jets

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEBUTANTEN

 

 

medium

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

30

Huijkelom, Anja van

Bello

31

   

32

Haas, Jaap de

Cees

33

Rijpkema, Annemieke

Cooper

34

Schrama, Denise

Fife

35

Brehen, Irja

Hachi

36

Vonk, Simone

Jade

37

Brandt, Jenna van den

James

38

Stam, Kim

Lexie

39

Oudenaarde, Debby

Pippa

40

Hamersma, Janine

Pippin

41

Nagel, Willem

Rocky

42

Rila, Hanneke

Shadow

 

 

DEBUTANTEN

 

 

intermediate

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

50

Hunen, Angelina van

Bailey

51

Wijkstra, Aurelia

Daiya

52

Bennekom, Patricia

Mysla

53

IJzendoorn, Petrouscha van

Eydis

54

Oosterink, Daniek

Googey

55

Pols, Petra van der

Ilvy

56

Harek, Mandy

June

57

Aitchison, Tiffany

Kira

58

Meijer, Roxy

Parra

59

Kamps, Henk

Pelle

60

Kregting, Esmee

Sam

61

Bennekom, Martin van

Skjalla

62

Andrea, Aad

Steffie

63

Resoort, Cor

Tessie

 

 

 

DEBUTANTEN

 

 

large

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

70

Pilawa, Emilia

Amir

71

Linden, Brenda van der

Appa

72

Luteran, Koos

Ayla

73

Hufnagel, Shannon

Aylin

74

Meiling, Isabelle

Azula

75

Bouwers, Godelieve

Bailey

76

Kraaij, Nikki

Benji

77

Bakker, Willem

Bliksem

78

Mak, Naomi

Byke

79

Verstraaten, Anouk

Caillou

80

Harmsen, Norma

Cate

81

Jong, Esmee de

Chipper

82

Dijken, Klaas van

Colby

83

Kerzaan, Loes

Daisy

84

Engel, Alex

DJ

85

Hensbergen, Mirella van

Djazz

86

Tricht, Esther van

Fox

87

Vlaar, Hein

Henk

88

Jonge, Bea de

Hera

89

Zoethout, Monique

Jade

90

Meijden, Manda van der

Jessie

91

Boer, Jessica de

Jill

92

Houten, Thirza van

Just like fire

93

Weijers, Margit

Kay

94

Hamburg, Tessa

Lottie

95

Spoel, Yoram

Lucca

96

Terwel, Tara

Monza

97

Dweelaard, Iris

Odin

98

Dam, Melissa van

Rover

99

Dekker, Erika

Skye

100

Niessen, Danielle

Sosa

 

 

101

Zonneveld, Sandra

Sparky

102

Dongen, Anouk van

Teddy

103

Linterman, Judith

Thiska

104

Schaik, Tessa van

Tiffany

105

Kort, Paula de

Typhoon

106

Ravenhorst, Kirsten van

Yggdrasil

107

Scheijen, Marscha van

Ysa

 

 

 

1e GRAAD

 

 

small

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

110

Lammeren, Nathaly van

Aelinn

111

Wester, Michelle

Lizzie

112

Vries,  Jolande de

Sallos

113

Grootegoed, Carla

Storm

114

Huijkelom, Evelien van

Woef

115

Lammeren, Nathaly van

Ivana



 

 

1e GRAAD

 

 

medium

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

120

Schouten, Lydia

Bodhi

121

Notenboom, Annemiek

Choco

122

Krieken, Rosa van

Chou

123

Hulsbeek, Marianne

Evy

124

Jorna, Desiree

Ben

125

Korver, Richard

Jessie

126

Haas, Jaap de

Joppie

127

Sterkenburg, Jessica

Kyra

128

Oorbals, Anja

Noor

129

Vries, Ellen de

Poppy

130

Grieken, Vincent van

Winnie

 

 

 

 

1e GRAAD

 

 

intermediate

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

140

Houten, Thirza van

Eagan

141

Nijhof, Lisa

Joa

142

Hommenga, Maaike

Maggie

143

Engelkamp, Carlos

Pebbles

144

Vries, Rob de

Sesto

145

Sterkenburg, Jessica

Toby

146

Evers, Henk

Yenthe

 

 

 

1e GRAAD

 

 

large

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

150

Evers, Henk

Bilbo

151

Mattijsen, Eline

Chica

152

Batterink, Jennifer

Dakar

153

Wierda, Tonny

Darkh

154

Olsman, Wies

Fenrir

155

Ong, Ellen

Gwen

156

Hof, Kim van den

Jazz

157

Essen, Belinda van

Keetje

158

Wildeboer, Veronique

Mila

159

Boiten, Patricia

Pepé

160

Bruinewoud, Tamara

Pippi

161

Band, Sandra

Roetsj

162

Kloes, Bernadette

Stip

 

 

 

 

 

 

OPEN klasse

 

 

small

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

170

Hamerling, Hèlen

Finn

171

Jong-Henning, Nanda de

Pepper



 

 

OPEN klasse

 

 

medium

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

180

Lege, Linda de

Fleur

181

Komen, Mieke

Lenka

182

Kdise, Gisle

Lily

183

Sondergaard, Cathrine

Spotify

184

Lege, Frank de

Zoey



 

 

OPEN klasse

 

 

intermediate

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

190

Evers,  Petra

Samira



 

 

OPEN klasse

 

 

large

 

 

 

 

Sartnr.

Handler

Hond

 

 

 

200

Zee, Willy van de

Bjuster

201

Terwel, Tara

Miura

202

Boer, Jessica de

Phelan

203

Jagt, Daphne van der

Senna

204

Luteran, Amarinda

Yil

 

 

VETERANEN

 

 

small

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

210

Krommedijk, Renée

Juffie

211

Penninkhof, Dimphy

Tommy



 

 

VETERANEN

 

 

medium

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

220

Vries, Rob de

Nancy

221

Broek, Claudia van de

Luc

222

Vries, Ellen de

Youri



 

 

VETERANEN

 

 

intermediate

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

230

Boer, Jessica de

Bailey

231

Mattijsen, Eline

Djoeka

232

Neure, Marjan van

Lupa

233

Meiling, Isabelle

Nouska

234

Wisman, Yessica

Shadow



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERANEN

 

 

large

 

 

 

 

Startnr.

Handler

Hond

 

 

 

240

Houten, Thirza van

Chinouk

241

Reus, Jacqueline de

Chupa

242

Boiten, Patricia

Diego

243

Engel, Alex

Gaby

244

Hoff, Miranda

Jayze

245

Heide, Saskia van de

Kuri

246

Bouwers, Godelieve

Nolan

247

Eggenhuizen, Geerke

Pippa

248

Stempher, Rebanna

Torso

249

Oostveen, Mariska van

Vito

 

Met dank aan de sponsors voor deze wedstrijd: 

Beschrijving: D:\DATA PARTITIE\WEBSITE 2007\logo Farm Food - Natuurlijke Hondenvoeding 2016 KOPIE.png

 

 

Beschrijving: D:\DATA PARTITIE\WEBSITE 2007\logo dierenpark amersfoort 2014.png

 


Amivedi, Den Haag
(
www.amivedi.nl )
Apotheek Hoogland, Hoogland  (www.serviceapotheek.nl )

Beaphar Nederland BV, Hedel ( www.beaphar.com )
Bruna, Hoogland  (www.kraailandhof.nl/bruna/)
Depodog, Amersfoort (
www.depodogshop.com )
Dierenpark Amersfoort, Amersfoort (
www.dierenparkamersfoort.nl )
Poelier Arie Doppenberg (markt Hoogland)
Eemland Diervoeders, Soest (www.eemlanddiervoeders.nl)
Etos, Hoogland ( www.etos.nl )
Favoriet Agility Equipment (
www.agility-equipment.nl)
Farm Food hondenvoeding, Nijverdal ( www.farmfood.nl )
Bloemist John & Thea de Groot (markt Hoogland)
Group Depre ( Euro-Prenium), Dordrecht (
www.europrenium.be )
Hart voor Dieren Magazine, Breda (
www.hartvoordieren.nl )
Hupple, Sint-Lenaarts ( www.hupple.com )
Jan van Driel Dierenbenodigheden, Toldijk (
www.k94dogs.nl )
Stichting Nederlandse Databank Gezelschapsdieren, Houten (
www.ndg.nl )
Panzi-Pet Benelux, Pelt (
www.panzipetbenelux.be )
Renske diervoeding, Cuijk ( www.renske.com )
Rentenaar Dierenparadijs, Koog a/d Zaan (
www.bullepees.nl )
Royal Coffee & Tea Inovations, Oudkarspel (
www.Royalstick.nl )
Bakkerij 't Stoepje (markt Hoogland) (
www.stoepje.nl)
Tuinplanten Geert, Joke en Manuëla, Putten (markt Hoogland
)
Vitakraft, Eerbeek (
www.vitakraft.nl )
Zooplus Nederland BV, Tilburg
(www.zooplus.nl )

 

 

 

 

En natuurlijk BEDANKT alle medewerkers van deze wedstrijd…zonder hun was het beslist niet mogelijk geweest!!