<<< terug naar pagina: Wedstrijdgegevens Debutantenwedstrijd >>>

 

Inschrijvingen voor de 17e Debutantenwedstrijd op 9 juni 2019

   
Naam Handler Naam Hond
   
Debutanten small  
   
Bekking, Jeanine Sjinkie
Brienen, Stacey van Pip
Buchinhoren, Monique Famke
Chatenier, Femke du Faith
Flierman-Bulder, Karin Yuki
Geenen, Arie Otto
Gool, Michelle van Fientje
Hartog, Gaby den Jinx
Klerk, Barbara de Pipo
Krommedijk, Rene Juffie
Orre, Desiree Abigail
Polling, Marjolein Shiva
Wit, Manuela de Zo
Zein, Ulana Summer
   
Debutanten medium  
   
Arensman, Angela Senna
Bosma, Wil Barry
Bruijn, Ilse de Jessie
Doppenberg, Bert Jinty
Franssen, Linda Marley
Ingen, Rina van Wendy
Kasper, Maayke Mazzel
Keijzer, Wendy Baas
Klomp, Bianca Bitchie
Klomp, Bianca Beau
Krieken, Rosa van Chou
Michalewski, Nynke Yuki
Ordelman, Alice Keira
Tenhagen, Dorien Finn
Wassink, Els Rico
Wold, Erna Xavi
   
Debutanten large  
   
Besselink, Dewi Bobby
Boef, Charlotte den Aiko
Boef, Charlotte den Gildas
Bos, Elly Kenzo
Bos, Rivka Rousseau
Bosma, Annemiek Filou
Brugge, Heleen ter Daisy
Bruinewoud, Tamara Pippi
Bijsteren, Dennis van Bobby
Daas, Astrid de Bullseye
Devos, Annabel Sjoerd
Flaschwinkel, Bernadette Sip
Heiden, Bibiana van der Muriel
Hendriks, Miranda Sem
Houten, Thirza van Eagan
Jansen, Monique Nancy
Jong, Sarina de  Levi
Laar, mandy van Tazz
Lissum, Diandra van Elin
Lundin, Marlies Ylva
Mol, Yvette Vin
Ong, Ellen DJ
Ong, Ellen Gwen
Paape, Esther Bliksem
Rooijen, Sanne van Saar
Runhart, Tetje Freya
Rijpkema, Annemieke Bikkel
Severt, Sacha Nellie
Sterkenburg, Jessica Toby
Stern, Wendy Riff
Verheul, Natasja Fedde
Wierda, Tonny Darkh
   
A-klasse small  
   
Buchinhoren, Monique Puk
Hendriks, Simone Ziggy
Klerk, Barbara de Jansen
Remmers, Sarah Stewie
Vlist, Marijke van der Essie
   
A-klasse medium  
   
Haitink, Wendy Faya
Lissum, Charanna van Xena
Nagelkerken, joke Eelke
Vlist, Marijke van der Kiki
   
A-klasse large  
   
Boiten, Patricia Diego
Deugd, Anita de Evi
Evers, Henk Yenthe
Geest, Willem van  Niets
Gorp, Claudia van Rocky
Lust, Wilma Collin
Righolt, Ineke Pluto
Rijssemus, Bianca Kylia
Schulte, Marijke Chesko
Verkerk, Anna Mex
Wentinjk, Lonneke Roxie
Wisman, Yessica Shadow
Zijlstra, Mieke Meggie
   
Open small  
   
Bekkiing, Jeanine Bony
Besselink, Dewi Puck
Dongen, Conny van Kibo
Doppenberg, Bert Kruimel
Eggenhuizen, Kim Avelynn
Geenen, Arlett Usko
   
Open medium  
   
Geenen, Arie Mylo
Haan, Ferdinand de Jopper
Leeuw, Zoza de Kanda
   
Open large  
   
Boer, Cindy de Thyrza
Brouwers, Claudia Tess
Dongen, Quirijn van  Beauty
Evers, Petra Samira
Gorp, Claudia van Snowy
Hendriks, Simone Senga
Lissum, Charanna van Tess
Vermeeren, Laura Floske
Visser, Raymond Kaya
Wieringen, Renata van Mira
Zaanen, Caitlin van Chanti
   
Veteranen small  
   
Gool, Michelle van Luna
   
Veteranen medium  
   
Bosma, Wil Tasja
Geenen, Arlett Tredo
   
Veteranen large  
   
Brugge, Heleen ter Duco
Houten, Thirza van Acey-Dsee
Laar, Mandy van Jupiler
Wentink, Lonneke Deezy

 

 

<<< terug naar pagina: Wedstrijdgegevens Debutantenwedstrijd >>>